adamblog.pl
Teneryfa idealna na urlop

Teneryfa idealna na urlop

Wielu z nas marzy o gorącym słońcu, ciepłym morzu i możliwości wyjścia wieczorową porą na imprezę. To wszystko i znacznie więcej znajdziemy w ofercie Teneryfa last minute. Dla tych, którzy nie wiedzą gdzie leży, to jest to największa z Wysp Kanaryjskich i również najchętniej odwiedzana.


teneryfa last minute

Foto: pixabay.com

Kusi swoim urokiem…

Kusi swoim urokiem. Jest to wyspa powulkaniczna, w związku z czym duża część jej powierzchni pokryta jest lawą. Wybierając Teneryfa last minute ma się możliwość bliższego poznania zjawisk naturalnych związanych z wybuchem wulkanów. Teide, najwyższy wulkan Teneryfy i Hiszpanii, może się uaktywnić, a bycie u jego podnóży to niesamowite przeżycie. Na wulkan wyjeżdża się kolejką liniową i widoki są nie do opisania.

Temperatura na górze w lecie wynosi około 1 stopnia Celsjusza, niezbędne jest więc cieplejsze okrycie. Silny wiatr i skały z lawy nadają temu miejscu niesamowitego charakteru. Teneryfa last minute, to także okazja do bliższego poznania Atlantyku. Można nurkować łodzią podwodną i podziwiać bogactwo ryb. A można również wybrać się w kilkugodzinny rejs katamaranem. Teneryfa last minute to szereg innych możliwości spędzania wolnego czasu.

Istnieje możliwość wypożyczenia samochodu i zwiedzania wyspy na własną rękę. Znajdziemy także wycieczki objazdowe dookoła wyspy. Teneryfa last minute to wiele możliwości wyboru co do tego jak spędzać wolny czas, w związku z tym każdy będzie zadowolony z pobytu. A i warto pamiętać, że oferta Teneryfa las minute pozwala na wyjazd za bardzo niską cenę.

Jedna odpowiedźto “Teneryfa idealna na urlop”

  1. Nina pisze:

    W tym roku lecę na wczasy na Teneryfę i nie umiem się doczekać wyjazdu. Jest to przepiękna wyspa, z bogatą fauną i florą. Pogoda jest zawsze tutaj przepiękna.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>