adamblog.pl
Atrakcje Teneryfy

Atrakcje Teneryfy

Choć Teneryfa kojarzy się nam z błogim lenistwem i relaksem, to możemy tam znaleźć rozmaite atrakcje. Również i bardziej aktywne, które urozmaicą nam wakacyjny odpoczynek. Krajobraz wyspy jest urozmaicony i zachwyca swoją niezwykłą zielenią.teneryfa last minute – galeria

teneryfa last minute

Foto: pixabay.com

teneryfa last minute

Foto: pixabay.com

Warto jednak mieć świadomość, iż poszczególne regiony Teneryfy mają swój odrębny mikroklimat. Co ciekawego można robić na Teneryfie. Przede wszystkim warto odwiedzić Siam Park, czyli niezwykły park wodny. Mamy tam różnego rodzaju atrakcje, w zależności do jakiej strefy udamy się. Może to być Relaks, Adrenalina bądź Rodzina. Znajdziemy tam więc zarówno strome zjeżdżalnie, ale też i spokojny spływ pontonami. Na koniec możemy odpocząć natomiast na plaży Siam Beach oraz zrelaksować się w ogromnym basenie ze sztucznymi falami. W dolinie Masca znajdującej się na północnym zachodzie wyspy odnajdziemy natomiast zachowaną tradycyjną architekturę kanaryjską.

Warto się tam wybrać…

Warto się tam wybrać. Na miejsce prowadzi czterokilometrowy szlak pieszy poprzez wąwóz Barranco de Masca. Pamiętajmy o odpowiednim stroju, gdyż trasa wcale nie jest taka prosta. Natomiast miłośnicy kąpieli słonecznych mogą wybrać jedną z siedemdziesięciu plaż. Są one w różnych odcieniach oraz mają rozmaitej grubości piasek. Znajdziemy więc i ciemniejszy, wulkaniczny, ale też i przepięknie złocisty.

Interesujące są czarne plaże na północy wyspy. Wyjazd na Teneryfę last minute (link lottravel.com) nie będzie drogi, a z pewnością pozwoli nam porządnie odpocząć w urokliwym miejscu.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>